پشتیبانی ویژوال کامپوزر از حالت RTL در ورژن ۵.۵

پشتیبانی ویژوال کامپوزر از حالت RTL

پشتیبانی ویژوال کامپوزر از حالت RTL در ورژن ۵.۵

بعد از مدت ها و باید بگیم بعد از چند سال ، بالاخره ویژوال کامپوزر تصمیم گرفت از حالت RTL یا راست چین به صورت کامل و رسمی پشتیبانی کند. این یک اتفاق بزرگی برای سایت های راست چین است که خیلی‌ها به مانند ما آن بودیم. در این مقاله آموزشی مشکل ردیف کشیده ویژوال کامپوزر در قالب‌های RTL به حل مشکل Row stretch در ویژوال کامپوزر و قالب های RTL  پرداختیم که این مشکل موقتاً در سایت‌های فارسی یا وب‌سایت‌های که RTL  مشکل دارند را می توان حل می‌کرد.

پشتیبانی ویژوال کامپوزر از حالت RTL در ورژن ۵.۵

Row stretch همان کشش ردیف یا ردیف کشیده شده است که باعث می‌شود المان یا ردیف به صورت full width نمایش داده شود که تا قبل از ورژن ۵.۵ در وب‌سایت‌های فارسی و RTL از آن پشتیبانی نمی شد . در نسخه ۵ افزونه Visual Composer مشکل ردیف‌های کشیده به صورت رسمی حل شد و  اینکه برخی از مشکلات دیگر افزونه رفع شد. همچنین در این نسخه کد نویسی افزونه آپدیت و بخش API آن بهبود یافته و بهتر شد. به صورت کلی نسخه ۵.۵ ویژوال کامپوزر یک ورژن توسعه یافته و پایدار می‌باشد. که در گزارش تغییرات ورژن (changelog) افزونه ، به این موضوع اشاره کامل شده است.

در ویژوال نسخه‌های ۵.۴ و پایین‌تر، با انتخاب ردیف به عنوان Row stretch، ردیف حالت بیرون زدگی از صفحه پیدا می‌کرد و ظاهر صفحه به درستی نمایش داده نمی‌شد اما این مشکل در نسخه جدید این افزونه رفع شد.

 

مشکل Row stretch در ویژوال ۵.۴.۷ و پایین‌تر

پشتیبانی ویژوال کامپوزر از حالت RTL در ورژن ۵.۵

 

حل مشکل Row stretch در ویژوال کامپوزر ۵.۵

حل مشکل Row stretch در ویژوال کامپوزر ۵.۵

سئومپ بابت قرار دادن و توسعه این صفحه ساز دوست داشتنی از تیم توسعه ویژوال کامپوزر تشکر میکنیم ! موفق باشید.

افزونه های کاربردیوبلاگ

سئومپمشاهده نوشته ها

خیلی خوشحال هستیم از ابتدای سال 92 در کنار شما کاربران عزیز و مشتریان گرامی هستیم ما در تیم سئومپ از خدمات مشاوره گرفته تا راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در کنار شما خواهیم بود و نیازهای شما رو بر اساس آخرین متد و تکنولوژی های این حوزه پیاده سازی خواهیم کرد . امیدواریم با حمایت شما بتوانیم در این زمینه به صورت مستمر فعالیت نموده و شاهد موفقیت های روز افزون برای کسب و کار شما باشیم. از حمایت شما سپاسگزاریم .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.