قوانین سایت

شرایط و قوانین ارائه خدمات در تیم سایت سئومپ

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس های تیم سئومپ به دقت ملاحظه فرمایید.

سلام خدمت همه کاربران و مشتریان عزیز سئومپ

قوانین سایت سئومپ جهت بهبود کیفیت خدمات برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده خواهشمندیم با دقت آن را مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی سایت سئومپ :

مشتری گرامی بایستی برای استعلام قیمت از طریق صفحه ثبت سفارش جهت ارتباط با واحد طراحی استفاده کند.

برای دریافت مشاوره در خصوص خدمات سایت سئومپ از بخش پشتیبانی ثبت نام کرده و از قسمت واحد پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمایید.

تمامی خدمات و سرویس های سئومپ دارای پشتیبانی ۲۴ ساعت در طول ۷ روز هفته می‌باشند.

تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی فقط از طریق بخش پشتیبانی قابل پیگیری است و در کمترین زمان به سوالات و مشکلات شما پاسخ داده خواهد شد.

مشتری قبل از اقدام به ثبت سفارش بایستی اطلاعات اولیه خود را مجددا مطالعه نموده تا در صورت خرید یا ثبت سفارش به مشکلاتی از قبیل نبود اطلاعات کافی و یا مطلوب نبودن سرویس مورد نظر جلوگیری شود چرا که بعداز ثبت سفارش و پرداخت هزینه، روند بازگشت وجه با پروسه یکی دو روزه همراه می باشد.

خرید یا رزرو محصولات به منزله پشتیبانی از سرویس های مورد نظر نمی باشد. ما در تیم سئومپ برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی اصلی ترین فعالیت خود را به دو بخش ارائه خدمات تخصصی و بخش پشتیبانی محصولات تقسیم کرده ایم تا در هر دو بخش میزبان بهترین سرویس و خدمات برای شما مشتریان عزیز باشد.

قوانین مربوط به پرداخت های مشتری در سئومپ :

برای ثبت سفارش که مبالغ مشخص و عنوان شده ای می باشد لذا مشتریان عزیز با واریز ۵۰ درصد هزینه، سفارش خود را تایید و برای اجرای پروژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شرایط پرداخت بصورت اقساطی، پرداخت به عنوان سه ماه بعد، پرداخت به منظور بعد از تحویل قالب، پرداخت با شرایط بعد از پیش نمایش و پرداخت با چک برای مدت چندماهه و… امکان پذیر نمی باشد. در صورت شرایط خاص حتما با بخش مدیریت سئومپ درخواست خود را به صورت مکاتبه رسمی تنظم شود.

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه سفارشات خود را در ۲ مرحله برای دریافت و خدمات مورد نظر خود بصورت واریز ۵۰ درصد هزینه جهت عقد قرار داد و ۵۰ درصد باقیمانده را هنگام تحویل پروژه پرداخت نمایند.

در صورتی که مشتری بعد از واریز وجه به حساب سئومپ تا ۷۲ ساعت اولیه اقدام به کنسل سفارش خود نماید ۳۰ درصد هزینه کل سفارش کسر و مابقی مبلغ به شماره کارت ارسالی که به نام مشتری می باشد واریز خواهد شد. ( این مبلغ بدین منظور است که ما در همان روز اول بعد از عقد قرار داد شروع به اجرای کارهای اولیه و بررسی پروژه می کنیم )

حق لغو سفارش توسط سئومپ در صورتی که توقع و نیاز مشتری خارج از چارچوب قوانین و حقوقی باشد محفوظ می باشد و سئومپ می تواند در هر زمان با پرداخت مبلغ ( عیناً ) سفارش مشتری را کنسل نمایید. (این مورد نیز بدین منظور است که مشتری با ثبت سفارش خود جهت دریافت محصولات و خدمات ما اقدام کند و بعد از گذشت یک یا دو روز درخواست خارج از قوانین هنگام عقد قرارداد نماید آنگاه در صورتی که این درخواست و شرایط جزء خدمات و سرویس های سئومپ باشد باید قرار داد قبلی فسخ شده و قرار داد جدید با شرایط کنونی عقد گردد)

هزینه سفارشاتی که در مناسبت ها با تخفیف یا به صورت همکاری پذیرفته می شوند به صورت کامل در ابتدا بعد از عقد قرارداد و قبل از شروع کار دریافت خواهد شد.

قوانین مربوط به کپی رایت و لینک های سئومپ :

سئومپ برای حفظ حق کپی رایت و تمامی زحماتی که به صورت تخصصی برای سفارشات مشتری انجام می دهد در قسمت پایین سایت مشتری ( فوتر ) اقدام به درج کلمه ( طراحی سایت توسط : سئومپ ) می نماید و این به منزله حمایت از طراحی و قانون کپی رایت می باشد و مشتری اجازه حذف یا ویرایش این قسمت را ندارد. البته مشتریانی که بنا بر شرایط و دلایل منطقی، درخواست حذف این قسمت را داشته باشند با پرداخت هزینه ای، این قسمت برایشان حذف می شود ولیکن این را هم در نظر بگیرند که با حذف این قسمت، برخی خدمات پشتیبانی مرتبط با این محصول نیز حذف خواهند شد و برای دریافت خدمات پشتیبانی از سایت و محصولشان، هزینه ای مجزا طبق تعرفه ها در نظر گرفته خواهد شد.

تمامی خدمات و محصولات ایجاد شده توسط سئومپ چه با لینک کپی رایت و چه بدون کپی رایت، در بخش نمونه کارهای سئومپ قرار داده می شود.

مشتریان عزیز، دریافت سورس و فایلهای PSD فقط با پرداخت هزینه و در برخی موارد خاص قابل ارایه می باشد و برای سایر سفارشات فقط سورس کد قالب به صورت کامل در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

قوانین مربوط به طراحی و خدمات سایت سئومپ :

شروع سفارش مشتری زمانی خواهد بود که اطلاعات سفارش به طور کامل در بخش پشتیبانی و ثبت سفارش برای سئومپ ارسال شود و ۵۰ درصد هزینه یا مبلغ تعیین شده جهت شروع پروژه به حساب سئومپ واریز شده باشد.

مشتریان موظف هستند تمام امکانات و جزییات درخواستی خود را قبل از شروع سفارش ( در بخش ثبت سفارش ) برای سئومپ ارسال کنند همچنین در صورت درخواست تغییرات بعد از ثبت سفارش، جهت ادامه روند پیگیری و ارائه خدمات و سرویس، مشتری هزینه دیگری نیز بایستی پرداخت کند.

مشتریان موظف هستند بر روی طرح ارسال شده دقت کرده و نکته نظرات و امکانات مورد نظر خود را برای بخش ثبت سفارش ارسال کنند.

اضافه کردن امکانات جدید برای دریافت خدمات و سرویس های خارج از قرارداد، طبق تعرفه پلن ها محاسبه خواهد شد.

قوانین مربوط به پشتیبانی سایت سئومپ :

کلیه خدمات سایت سئومپ بر اساس پلن های موجود درون سایت به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد و خدمات و سرویس های خارج از تعهدات پلن شامل هزینه خواهد شد.

کلیه خدمات بعد از ثبت درخواست شما از طریق فرمهای موجود درون پنل مورد بررسی قرار گرفته و در لیست کاری تیم ما قرار خواهد گرفت.

تمامی خدمات ذکر شده در لیست پلن های پشتیبانی ما بصورت مرتب انجام خواهد شد مگر به دلیل قطعی اینترنت که امکان فعالیت نباشد.

مشاوره در هر زمینه ای بعد از ثبت درخواست از طریق فرم موجود توسط تیم بررسی و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.

گزارش های ما به دو صورت می باشد که یکی قبل از اجرای هر کاری و آنالیز اولیه صورت خواهد گرفت و یک گزارش در انتهای ارائه خدمات که تغییرات و اعمالات روی سایت شما انجام دادیم ارائه خواهد شد.

برای هر پلن پشتیبانی محدودیت در تعداد درخواست و امکان تغییرات در هر بار ارسال وجود دارد. بعد از اتمام درخواست اول، کاربر می تواند درخواست بعدی را ارسال نماید. تعداد این درخواست ها نامحدود می باشد اما در تعداد ارسال همزمان، جهت ارائه خدمات تخصصی محدودیت اعمال می گردد.

هر پلن پشتیبانی مخصوص یک وب سایت بوده و اطلاعات درج شده در فرم درخواستی فقط برای یک وب سایت خواهد بود پس تغییرات روی همان وب سایت اعمال خواهد شد.

در فوتر کلیه سایت های پشتیبانی شده عبارت ( سئو وبهینه سازی : سئومپ ) درج خواهد شد. در صورتی که تمایلی به این کار ندارید زمانی که پلن پشتیبانی شما فعال باشد با ثبت درخواست، و پرداخت هزینه حذف کپی رایت این جمله حذف خواهد شد.

هنگامی که مسئولیت سئو و بهینه سازی سایت شما به ما محول می شود نصب هرگونه افزونه یا تغییرات اضافه در قالب “بدون هماهنگی با تیم پشتیبان سئومپ” و مشکلات احتمالی ایجاد شده بر اثر همین تغییرات، به عهده کاربر و مشتری بوده و تیم پشتیبان ما هیچ تعهدی در قبال این نوع مشکلات ندارد.

در صورتی که نیاز به تغییرات، اصلاح قالب و برنامه نویسی جزئی درون سایت داشته باشید از طریق تیکت درخواست خود را به واحد برنامه نویسی اعلام کنید تا مورد بررسی قرار گیرد و هزینه مربوطه جهت اعمال تغییرات مد نظر شما اعلام گردد.

این توافق نامه ممکن است در هر زمان تغییر کند و کلیه مشتریان موظف هستند تا از اطلاعیه های تغییر یافته که در صفحه اول سایت درج می شوند، اطلاع یابند.

در صورت رعایت نکردن قوانین و تخلف، سئومپ هیچ گونه تعهد و مسئولیتی را درباره‌ی اشخاص و شرکت‌های متخلف قبول نمی‌کند.

شما می‌توانید سوالات احتمالی خود را در مورد قوانین و مقررات وضع شده، از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید تا اگر مواردی بود که برایتان مبهم بود همکاران ما در اسرع وقت پاسخ و توضیح خواهند داد.

تمامی مشتریان و کاربران ( جدید و قدیم ) موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط سئومپ می باشند تا خدمات و کیفیت محصولات به بهترین نحو ارائه شوند.

این قوانین با توجه به شرایط کنونی تدوین شده و در صورت ایجاد شرایطی خاص، امکان تغییر و به روز رسانی دارد لذا کاربران موظف هستند پایبند به قوانین به‌روز شده باشند.

در صورتی که با مطالعه قوانین این بخش، باز هم ابهام و سوال داشتید بایستی قبل از ثبت سفارش خود در قسمت پشتیبانی یا قسمت تماس با ما سوال مورد نظر خود را بپرسید تا در طول مسیر شاهد ارائه خدمات عالی و با کیفیت باشیم.

کاربران عزیز دقت نمایید ثبت سفارش شما به منزله مطالعه قوانین و مقررات و تایید آنها می‌باشد .

سخن پایانی :

تمام شرایط و قوانین مطرح شده جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به شما مشتریان عزیز طراحی و تدوین گردیده است با رعایت قوانین از خدمات و پشتیبانی حرفه ای ما برخوردار باشید.

قوانین سایت سئومپ :   تاریخ آپدیت : فروردین ۱۳۹۷