شرایط و قوانین ارائه خدمات در تیم سایت سئومپ

از شما دعوت می کنیم تا در مورد شرایط و اطلاعات اولیه و مهم مربوط به همکاری در مورد مشتریان گرامی مطالعه کوتاهی داشته باشید.

ماموریت ما: ساده سازی فرایند و راه اندازی کسب و کار آنلاین

فصل اول: قوانین و شرایط عمومی

 • تمام فعالیت های وب سایت سئومپ مطابق با قوانین کشوری ( ایران ) می باشد
  قبل از دریافت خدمات شما به آسانی می توانید از طریق راه های ارتباطی مشاوره رایگان از تیم فنی و پشتیبانی دریافت نمایید تا اطلاعات کامل و اولیه بهمراه داشته باشید.
 • روند استعلام و ثبت سفارش خدمات دریافتی می بایستی از طریق سیستم پشتیبانی به نشانی panel.seomap.ir انجام شد تا کلیه فرایند درخواست و تیکت ها ثبت گردد.
 • مشتری قبل از اقدام به ثبت سفارش بایستی اطلاعات اولیه خود را مجددا مطالعه نموده تا در صورت خرید یا ثبت سفارش به مشکلاتی از قبیل نبود اطلاعات کافی و یا مطلوب نبودن سرویس مورد نظر جلوگیری شود چرا که بعداز ثبت سفارش و پرداخت هزینه، روند بازگشت وجه با پروسه یک روز تا 7 روز کاری همراه می باشد.
 • جهت دریافت سفارش فرایند ثبت پروژه به صورت ابتدا مستندسازی و نیاز سنجی می باشد سپس طراحی اولیه گرافیکی صورت میگیرد و بعد از تایید اولیه مراحل طراحی و توسعه فنی صورت میگیرد بعد از ورود اطلاعات و صفحه آرایی سایت، تست های کنترل کیفی انجام شده و در انتها خدمات آموزش و پشتیبانی خدمت مشتریان ارائه می گردد.
 • تمامی خدمات و سرویس های سئومپ دارای پشتیبانی ۲۴ ساعت در طول ۷ روز هفته می‌باشند و البته تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی فقط از طریق بخش پشتیبانی به صورت تیکتینگ قابل پیگیری است و در کمترین زمان به سوالات و مشکلات شما پاسخ داده خواهد شد.
 • خرید یا رزرو محصولات به منزله پشتیبانی از سرویس های مورد نظر نمی باشد. ما در تیم سئومپ برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی اصلی ترین فعالیت خود را به دو بخش ارائه خدمات تخصصی و بخش پشتیبانی محصولات تقسیم کرده ایم تا در هر دو بخش میزبان بهترین سرویس و خدمات برای شما مشتریان عزیز باشد.

فصل دوم: قوانین مربوط به پرداخت ها

 • برای ثبت سفارش با توجه به انتخاب پلن ها در قسمت پشتیبانی خدمات سایت سئومپ انجام خواهد شد و کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده دارای پلن و تعرفه مشخصی می باشد و در صورتی که پلنی تعرفه مشخص نداشت می بایست با ارسال تیکت و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد نیاز و درخواست خود توسط کارشناسان ارزیابی اولیه صورت بگیرید و سپس قیمت و تعرفه کارشناسانه خدمت شما ارائه شود.
 • شرایط پرداخت : بصورت اقساطی : پرداخت به عنوان سه ماه بعد :  پرداخت به منظور بعد از تحویل سایت : پرداخت با شرایط بعد از پیش نمایش روی دامنه اصلی و پرداخت با چک برای مدت چندماهه و… امکان پذیر نمی باشد. در صورت شرایط خاص حتما با بخش مدیریت سئومپ درخواست خود را در میان گذاشته تا بعد از بررسی نتیجه خدمتتان اعلام گردد.
 • در صورتی که مشتری بعد از واریز وجه به حساب سئومپ تا ۷۲ ساعت اولیه اقدام به کنسل سفارش خود نماید 30 درصد هزینه کل سفارش کسر و مابقی مبلغ به شماره کارت ارسالی که به نام مشتری می باشد واریز خواهد شد. ( این مبلغ بدین منظور است که ما در همان روز اول بعد از عقد قرارداد شروع به هماهنگی . اجرای کارهای اولیه و بررسی پروژه می کنیم )
 • حق لغو سفارش توسط تیم سئومپ در صورتی که توقع و نیاز مشتری خارج از چارچوب قوانین و حقوقی باشد محفوظ می باشد و سئومپ می تواند در هر زمان با پرداخت مبلغ ( عیناً ) سفارش مشتری را کنسل نمایید.  این مورد نیز بدین منظور است که مشتری با ثبت سفارش خود جهت دریافت محصولات و خدمات ما اقدام کند و بعد از گذشت یک یا دو روز درخواست خارج از قوانین هنگام عقد قرارداد نماید آنگاه در صورتی که این درخواست و شرایط جزء خدمات و سرویس های سئومپ باشد باید قرار داد قبلی فسخ شده و قرار داد جدید با شرایط کنونی عقد گردد

فصل سوم: قوانین مربوط به کپی رایت

 • سئومپ برای حفظ حق کپی رایت و تمامی زحماتی که به صورت تخصصی برای سفارشات مشتری انجام می دهد در قسمت پایین سایت مشتری ( فوتر ) اقدام به درج کلمه ( طراحی سایت توسط : سئومپ ) می نماید و این به منزله حمایت از طراحی و قانون کپی رایت می باشد و مشتری اجازه حذف یا ویرایش این قسمت را ندارد. البته مشتریانی که بنا بر شرایط و دلایل منطقی، درخواست حذف این قسمت را داشته باشند با پرداخت هزینه ای، این قسمت برایشان حذف می شود ولیکن این را هم در نظر بگیرند که با حذف این قسمت، برخی خدمات پشتیبانی مرتبط با این محصول نیز حذف خواهند شد و برای دریافت خدمات پشتیبانی از سایت و محصولشان، هزینه ای مجزا طبق تعرفه ها در نظر گرفته خواهد شد.
 • تمامی خدمات و محصولات ایجاد شده توسط سئومپ چه با لینک کپی رایت و چه بدون کپی رایت، در بخش نمونه کارهای سئومپ قرار داده می شود.

مشتریان عزیز، دریافت سورس سایت های اختصاصی و فایلهای خام گرافیکی فقط با پرداخت هزینه و در برخی موارد خاص قابل ارایه می باشد

فصل چهارم: قوانین مربوط به خدمات و سرویس ها

 • مشتریان موظف هستند بعد از ثبت سفارش برای تیم پشتیبانی اطلاعات اولیه مانند: 1- درباره ما 2- خدمات و سرویس های ما 3- راه های ارتباطی 4- آدرس شبکه های اجتماعی 5- نمونه محصول و نمونه کارهای ما 6- پلن های خدماتی یا معرفی سرویس ها  7- خبرها و سایر فایل های موردنیاز گرافیکی و… را ارسال نمایند.
 • مشتریان موظف هستند تمام امکانات و جزییات درخواستی خود را قبل از شروع سفارش ( در بخش ثبت سفارش ) برای سئومپ ارسال کنند همچنین در صورت درخواست تغییرات بعد از ثبت سفارش، جهت ادامه روند پیگیری و ارائه خدمات و سرویس، مشتری هزینه دیگری نیز بایستی پرداخت کند.

اضافه کردن امکانات جدید برای دریافت خدمات و سرویس های خارج از قرارداد، طبق تعرفه پلن ها محاسبه خواهد شد.

فصل پنجم: قوانین مربوط به پشتیبانی

 • کلیه خدمات سایت سئومپ بر اساس پلن های موجود درون سایت به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد و خدمات و سرویس های خارج از تعهدات پلن شامل هزینه خواهد شد.
 • کلیه خدمات بعد از ثبت درخواست شما از طریق فرمهای موجود درون پنل پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و در لیست کاری تیم ما قرار خواهد گرفت.
 • تمامی خدمات ذکر شده در لیست پلن های پشتیبانی ما بصورت مرتب انجام خواهد شد مگر به دلیل قطعی اینترنت یا مشکلات زیر ساخت اینترنت کشور که امکان فعالیت نباشد.
 • مشاوره در هر زمینه ای بعد از ثبت درخواست از طریق فرم موجود توسط تیم بررسی و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.
  گزارش های ما به دو صورت می باشد که یکی قبل از اجرای هر کاری و آنالیز اولیه صورت خواهد گرفت و یک گزارش در انتهای ارائه خدمات که تغییرات و اعمالات روی سایت شما انجام دادیم ارائه خواهد شد.
 • برای هر پلن پشتیبانی محدودیت در تعداد درخواست و امکان تغییرات در هر بار ارسال وجود دارد. بعد از اتمام درخواست اول، کاربر می تواند درخواست بعدی را ارسال نماید. تعداد این درخواست ها نامحدود می باشد اما در تعداد ارسال همزمان، جهت ارائه خدمات تخصصی محدودیت اعمال می گردد.
 • هر پلن پشتیبانی مخصوص یک وب سایت بوده و اطلاعات درج شده در فرم درخواستی فقط برای یک وب سایت خواهد بود پس تغییرات روی همان وب سایت اعمال خواهد شد.
 • هنگامی که مسئولیت پشتیبانی سایت شما به ما محول می شود نصب هرگونه افزونه یا تغییرات اضافه در قالب “بدون هماهنگی با تیم پشتیبان سئومپ” و مشکلات احتمالی ایجاد شده بر اثر همین تغییرات، به عهده کاربر و مشتری بوده و تیم پشتیبان ما هیچ تعهدی در قبال این نوع مشکلات ندارد.
 • در صورتی که نیاز به تغییرات، اصلاح قسمتی از قالب و برنامه نویسی سایت داشته باشید از طریق تیکت درخواست خود را به واحد برنامه نویسی اعلام کنید تا مورد بررسی قرار گیرد و هزینه مربوطه جهت اعمال تغییرات مد نظر شما اعلام گردد.
 • این توافق نامه ممکن است در هر زمان تغییر کند و کلیه مشتریان موظف هستند تا از اطلاعیه های تغییر یافته که در صفحه اول سایت درج می شوند، اطلاع یابند.
 • در صورت رعایت نکردن قوانین و تخلف، سئومپ هیچ گونه تعهد و مسئولیتی را درباره‌ی اشخاص و شرکت‌های متخلف قبول نمی‌کند.
 • شما می‌توانید سوالات احتمالی خود را در مورد قوانین و مقررات وضع شده، از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید تا اگر مواردی بود که برایتان مبهم بود همکاران ما در اسرع وقت پاسخ و توضیح خواهند داد.
 • تمامی مشتریان و کاربران ( جدید و قدیم ) موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط سئومپ می باشند تا خدمات و کیفیت محصولات به بهترین نحو ارائه شوند.
 • این قوانین با توجه به شرایط کنونی تدوین شده و در صورت ایجاد شرایطی خاص، امکان تغییر و به روز رسانی دارد لذا کاربران موظف هستند پایبند به قوانین به‌روز شده باشند.
 • کاربران عزیز دقت نمایید ثبت سفارش شما به منزله مطالعه قوانین و مقررات و تایید آنها می‌باشد .

سخن پایانی :
تمام شرایط و قوانین مطرح شده جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به شما مشتریان عزیز طراحی و تدوین گردیده است با رعایت قوانین از خدمات و پشتیبانی حرفه ای ما برخوردار باشید.

قوانین سایت سئومپ : تاریخ آپدیت : فروردین 1402