پشتیبان و نگهداری سایت

معرفی خدمات پشتیبان و نگهداری سایت

ما در خدمات پشتیبان و نگهداری سایت  کنار شما هستیم

همانطور که می دانیم بعد از راه اندازی سایت موارد زیادی هست که تاثیرات بخصوصی روی وب سایت می گذارد از جمله ؛ گرافیک ، محتوا ، بهینه سازی ، شبکه های اجتماعی و حتی مراقبت از فضایی بعنوان هاست که سایت ما درون آن ذخیره شده است.
با توجه به تنوع خدمات و تخصص های مورد نیاز از برنامه نویسی گرفته تا سایر خدمات نیاز به دانش ، تخصص و تجربه کافی در این زمینه هست که همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده ارائه خدمات لازم برای بروز نگه داشتن و بهبود بخشیدن به رتبه و جایگاه سایت شما هستند . ما در تیم سئومپ با توجه به درخواست و نیاز های کاربرانمان به این موضوع واقف شدیم که پشتیبانی می تواند تاثیرات خیلی زیادی روی کسب و کار و شغل شما داشته باشد از جمله به روز نگه داشتن محتوا ، امن کردن هاست ، فضای میزبانی و سایر موارد دیگر.
خدماتی مانند به روز رسانی و به روز نگه داشتن قالب ، افزونه ، ماژول و… سایت شما می تواند امنیت محکمی باشد در برابر خیلی تهدید ها و نفوذ هایی که علیه وب سایت شما توسط نفوذگران و در برخی مواقع توسط رقیب های تجاری تان اعمال می شود. حتی زمانی که نیاز به مشاوره یا راه اندازی اولیه دارید و زمانیکه باید یک سری نکات، تنظیمات و رعایت برخی موارد حساس در مورد فایل های سایت را رعایت کنید.

ذخیره سازی اطلاعات

تنظیم سیستم بکاپ و پشتیبان گیری و دیتا از سایت شما به صورت یک برنامه منظم در مکانی دیگر 

امنیت وب سایت

تامین امنیت و مانیتورینگ سایت شما و جلوگیری از حملات و نفوذ ربات ها جهت ورود و آسیب زدن به سایت شما 

قابل دسترس پذیری

بررسی آنلاین بودن سایت شما ، بدونه اینکه وقفه ای در فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان شما باشد 

مدیریت هزینه

میردیت هزینه ها باتوجه به استخدام یک کارمند هزینه یک چهارم آن را پرداخت نموده ولی یک کارمند مجازی استخدام می کنید

سرعت و بهینه سازی

افزایش سرعت و بارگذاری وب سایت که باعث بالا آمدن سریع و بهینه بودن صفحات وب شما که تاثیر در سئوی سایت شماهم دارد

24x7 پشتیبانی آنلاین

دسترسی به پشتیبانی به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات مبنی بر مشکل بوجود اومده و حل آن در اسرع وقت توسط پشتیبانان

پشتیبان سایت 

_

در این نوع پشتیبان، ما در کنار شما هستیم تا اگر برای سایت یا کسب و کار اینترنتی شما مشکلی بوجود آید در اسرع وقت با هماهنگ و نظارت شما آن را رفع نموده و برای پیشگیری از مشکلات بعدی راه حل های اساسی و استاندارد روی سایت شما اعمال گردد تا جهت پیشگیری از تکرار مشکل، گزینه های مورد نظر را در دستور کار داشته باشیم.

مدیریت سایت

_

چنانچه شما دارای چندین سایت یا کسب و کار اینترنتی می باشید و مدیریت یا پشتیبانی سایت های خود را با کمبود وقت و زمان پاسخ دهی مواجه هستید تیم پشتیبانی سایت سئومپ در کنار شما خواهد بود تا با خیال آسوده، مدیریت و نظارت سایت های خود را داشته باشید.

طراحی وب

چرا شما به خدمات پشتیبان نیاز دارید !

_
خیلی از کاربران به ما مراجعه می کنند و مشکلات خود را به صورتی مطرح می کنند. بعد از بررسی و کنترل سایت شان توسط همکاران ما، متوجه اشتباهات مدنظر از همان شروع اولیه طراحی می شویم آنگاه با توجه به نو بودن کسب و کارها و استارت اولیه به مسایل فنی و تخصصی که دقت نکردند پی برده و نکاتی را که باید توسط کارشناسان و برنامه نویسان این حوزه بررسی می شده را بازنگری می کنند.
ما نیز در این بخش خدمات تخصصی خود را به صورت پلن تهیه و تنظیم کرده ایم تا هر کاربری با توجه به نیاز، تخصص و مهارت یا اگر هیچ دانشی هم در این زمینه ندارد بتواند از خدمات ما استفاده نماید.
خدمات مختلف از درخواست نصب، راه اندازی، توسعه و اسکریپت های مورد نیاز شما گرفته تا بروز رسانی های همین موارد که به صورت ۲۴ ساعته از طریق سیستم پشتیبانی ما  قابل دسترسی می باشد.
تیم سئومپ امیدوار است با توجه به تجربه چندین ساله در این حوزه و به کمک تجربیات و دانشی که کسب شده در کنار کسب و کار شما گام موثری برداشته باشد.

ما در بخش پشتیبان و نگهداری هوای سایت شما را داریم

آیا می دانید استفاده از سرویس های پشتیبان می تواند جایگزین خوبی برای نیروهای پشتیبانی باشد و شما به عنوان یک کارمند مجازی از خدمات پشتیبانی ما در اسرع وقت استفاده نموده و هزینه های کسب و کار خود را مدیریت می کنید

روی ما حساب کنید

متخصصین سئومپ آماده
ارائه خدمات تخصصی به شما هستند