۱۴ افزونه کاربردی وردپرس که هر سایت به آن نیازمند است – بخش اول

۱۴ افزونه کاربردی وردپرس که هر سایت به آن نیازمند است - بخش اول

آیا شما به دنبال افزونه کاربردی وردپرس هستید که توسط کارشناسان وردپرس مورد تایید و استفاده قرار گرفته است؟ بسیار خب ! شما به جای خوبی آمدید و مطمئن باشید که دست خالی باز نخواهید گشت. انتخاب بهترین افزونه وردپرس برای سایت شما ، باعث می‌شود تا کار های شما ساده تر شود و تجربه کاربری بهتری به کاربران سایت خود ارائه دهید. در این مقاله ، نگاهی به برترین افزونه وردپرس در این سال خواهیم داشت.

۱- WordPress SEO by Yoast

این افزونه وردپرس ، فقط یک افزونه نیست بلکه بسته کامل بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر است. به غیر از اضافه کردن عنوان ها و توصیفات به مقالات خود ، امکانات بیشتری نظیر اضافه کردن متا داده های گرافیک ، انجام تجزیه و تحلیل صفحه ، انتشار xml در سایت مپ و خیلی امکانات متعدد به کاربران ارائه می‌کند. همچنین دارای نصب و راه اندازی آسان است و به همین دلیل ما از آن در همه وب سایت های خود استفاده می‌کنیم.

۲- BackupBuddy

BackupBuddy آسانترین و ابتکاری افزوده وردپرس برای مهاجرت وردپرس است. این افزونه بعه شما اجازه می‌دهد تا به سرعت هرچه تمام تر برنامه ای دقیق برای پشتیبانی سایت خود تنظیم کنید. شما می‌توانید پشتیبان گیری خود را در فضا های ابری ذخیره کنید.

۳- W3 Total Cache

سرعت سایت شما ، نقش مهمی در رتبه بندی موتور های جستجو دارد. این افزونه وردپرس به شما کمک می‌کند تا سایت وردپرس خود را برای سرعت و کارایی بهتر از آن ، بهینه سازی کنید. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی سایت خود را صفحه بندی و آن ها را در مرورگر ذخیره و تنظیم کنید ، و در نهایت صفحه های فشرده را برای بارگیری ، سریع تر تنظیم می‌کند و یک شبکه تحویل محتوا را برای فایل های استاتیک خود تنظیم می‌کند.

۴- WPForms

این افزونه کاربردی وردپرس ، یک افزونه سازنده فرم های تماس برای وردپرس است. با استفاده از این افزونه فقط با کشیدن و رها کردن قادر خواهید بود به راحتی فرم های تماس ، اشتراک ایمیل ، فرم های سفارش ، فرم های پرداخت و انواع اقسام فرم ها را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

۵- OptinMonster

بازاریابی ایمیلی یکی از ابزار ها و ترفند های مهم و موثر بازاریابی برای وب سایت های دارای کسب و کار است. این افزونه کاربردی وردپرس بهترین افزونه تولید ایمیل های بازاریابی در دنیای وردپرس است. این افزونه اجازه می دهد تا شما برای ایجاد فرم های زیبا و پاپ آپ برای وب سایت خود نیز تصمیم بگیرید.

۶- Edit Flow

 

این افزونه کاربردی وردپرس به شما این اجازه می دهد تا تقویم سر مقاله های خود را ببینید و نسبت به مدیریت نویسندگان و… اقداماتی را انجام دهید. همچنین شما می توانید وضعیت پست های خود را سفارشی سازی کنید و همچنین می‌توانید در صفحه داشبورد خود ، برنامه ریزی کنید.

۷- Floating Social Bar

بیشتر افزونه هایی که در زمینه رسانه های اجتماعی در وردپرس فعالیت می‌کنند ، با بیشتر قالب ها سازگاری کامل ندارند و همچنین با اسکریپت های موجود در آن ها ، موجب کند شدن سایت شما خواهد شد. این افزونه کاربردی وردپرس ، این اجازه را به شما می‌دهد که کاربردی ترین شبکه های اجتماعی را در سایت خود نمایش دهید و همچنین باعث کند شدن سرعت وردپرس نخواهد شد.

سئومپمشاهده نوشته ها

از ابتدای سال 92 شروع کردیم مهارت ها و تخصص های که یاد گرفته ایم در قالب خدمات و مشاوره های تخصصی به شرکت های خصوصی و نوپا ارائه دادن، از آن زمان دوستان زیادی موفق به راه اندازی کسب و کارهای آنلاین شده اند ما همچنان در کنار شما هستیم تا یک کسب و کار موفق داشته باشند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.