معرفی خدمات سئو و بهینه سازی

ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت یا همان (سئو) به فرآیندی گفته می شود که با استفاده از ترکیب تکنیک های برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما خواهد شد.
سئو سایت به معنی انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج و رتبه بهتری در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. عواملی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند به دو دسته تقسیم می شوند: عوامل داخلی و عوامل خارجی. سئو سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی میکند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود بخشد .

به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مهم سئو داخلی عبارتند از :

نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و همچنین محتوای سایت.
بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید ( مطابق با استانداردهای گوگل )
به طور خلاصه سئو سایت یعنی از بین بردن مشکلات کدنویسی و قالب سایت شما و تعریف پارامترهای مناسب در آن برای بهبود وضعیت رتبه سایت شما در گوگل.

تحلیل سایت چیست و چه کاربردی برای سئو دارد؟

_

در صورتی که وب سایت شما رتبه خوبی در گوگل و سایر موتورهای جستجو ندارد می توانید از خدمات تحلیل سایت ما استفاده کنید تا نقاط ضعف و قدرت سایت خود را شناسایی کنید .
با استفاده از سرویس تحلیل سایت ، نقاط ضعف و قوت سایت شما مشخص شده و بر اساس این نکات می توانید نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهید. کارشناسان ما علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر بهینه سازی سایت (سئو) تحلیل می کنند، نکاتی را که در زمینه افزایش نرخ تبدیل (بازدیدکننده به مشتری) وجود دارند استخراج کرده و پیشنهادات مفیدی در جهت بهبود چیدمان، گرافیک، سئو، امنیت و محتوای سایت به شما ارائه خواهند کرد.

بهینه سازی برای موتور های جستجو – سئو

_

سئو یک کار دراز مدت است به این دلیل که الگوریتم های گوگل در طول زمان تغییر می کنند و همچنین قدرت رقبای شما نیز متغیر است. به همین دلیل برای اینکه نتیجه مناسب از سئو سایت خود بگیرید باید در طول زمان و به صورت مداوم بر روی سئو سایت شما کار شود. تمام افرادی که در سایت فعال هستند از برنامه نویس سایت گرفته تا فردی که محتوای سایت را تولید می کند باید آشنایی کافی با اصول اولیه سئو داشته باشند به همین خاطر دانستن مفاهیم سئو جز الزامات هر وب سایت محسوب می شود. 

ارتقا سایت در گوگل

_

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط ما ارتقاء سایت در گوگل است که سایت شما را به ازای عبارت مورد نظر در صفحه اول گوگل خواهیم آورد. البته این کار مستلزم داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده از طرف شماست و در اولین مرحله باید سایت شما توسط کارشناسان ما مورد بازبینی قرار گیرد. در صورتی که سایت شما مشکلی از این جهت نداشته باشد، به صورت تضمینی شما را به صفحه اول گوگل خواهیم آورد . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از سئو

_

بیش از ۸۰% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید.

_

جهت ثبت سفارش خدمات سئو و بهینه سازی

 

درخواست بررسی سایت

_

نکات قابل توجه ای که قبل از سفارش سئو باید توجه داشت .

  • تعرفه های سئو بستگی به بررسی و آنالیز از سایت شما می باشد البته برخی از شرکت ها یا همکاران پلن های را تهیه کرده اند ولی خوب ما معتقدیم هر نسخه را برای همه سایت ها نمی توان پیچید .
  • کارشناسان ما بعد از بررسی وضعیت سایت شما ، از طریق ابزارهایی که در این زمینه وجود دارد ، سایتشما را تحلیل کرده و  راه کارهای پیشنهادی خود را خدمت شما ارائه خواهند داد .
  • پروسه سئو ، یک فعالیت زمان بری می باشد که در آن از روش های سئوی داخلی و سئوی خارجی استفاده نموده البته با توجه به رعایت همه نکات ارائه شده و روش های استانداردی که هر ساله توسط بخش فنی موتور جستجو گر ارائه داده می شوند .

تیم حرفه ای سئو ما در کنار شما خواهد بود تا بتوانیم جایگاه واقعی و بهتری را در موتورهای جستجوگر برای سایت شما به ارمغان بیارویم .