کپی کردن نوشته یا صفحه در وردپرس

ایجاد یک صفحه یا پست تکراری به شما اجازه میدهد تا روی آن هر ایده ای که دارید پیاده کنید بدون آنکه به نسخه اصلی آسیبی وارد شود.در این مقاله به شما کپی کردن نوشته یا صفحه در وردپرس  را یاد می گیرید.

چرا باید یک نوشته یا صفحه را کپی کنیم؟

هنگامی که دارید وبسایت را از نو بازسازی می کنید،ممکن است بخواهید محتوای صفحات خود را کپی کنید و در آنها تغیرات دلخواه ایجاد کنید.شما ممکن است نیاز به کار روی پیش نویس ها یا پست های منتشر شده داشته باشید،برای همین این کار به شما کمک می کند.

در حالت پیشفرض شما فقط میتوانید یک صفحه یا نوشته را در حال تویرایش باز کنید و تغیرات دلخواه را ایجاد کنید که این شاید در بسیاری از شرایط ایده آل ما نباشد.

یک نوشته یا صفحه وردپرس را کپی کنید

اول، شما باید پلاگین Duplicate Post را نصب و فعال کنید.پس از فعال سازی به Posts » All Posts بروید.شما دو گزینه جدید را زیر هر نوشته مشاهده خواهید کرد:

با کیلک بر روی Clone یک نوشته ی تکراری ایجاد می شود اما در ویرایشگر باز نمی شود.اما گزینه New Draft یک پست تکراری را ایجاد می کند و می توانید آنرا در ویرایشگر باز کنید و تغیرات دلخواه را ایجاد کنید.

سفارشی سازی نوشته تکراری

به Settings » Duplicate Post بروید.

این بخش شامل سه زبانه است.زبانه ی اول از شما می پرسد که چیزی را کپی کند؟گزینه های پیش فرض باید برای اکثر وب سایت ها کار کنند.با این حال، میتوانید مواردی را که میخواهید کپی کنید تیک بزنید و مواردی را که نمیخواهید کپی کنید تیکش را بردارید.

بعد، شما باید به برگه permissions حرکت کنید.

به طور پیشفرض افزونه اجازه می دهد تا مدیر سایت و ویرایشگر بتوانند نوشته های کپی ایجاد کنند.

و در آخر روی زبانه ی display کلیک کنید.

این ناشن میدهد که گزینه های نوشته ی تکراری در چه قسمت هایی نمایش داده شوند؟به دلخواه امنتخاب کنید و Save Changes را کلیک کنید.

موفق باشید:)

سئومپمشاهده نوشته ها

از ابتدای سال 92 شروع کردیم مهارت ها و تخصص های که یاد گرفته ایم در قالب خدمات و مشاوره های تخصصی به شرکت های خصوصی و نوپا ارائه دادن، از آن زمان دوستان زیادی موفق به راه اندازی کسب و کارهای آنلاین شده اند ما همچنان در کنار شما هستیم تا یک کسب و کار موفق داشته باشند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.