۳ راه سریع ایجاد صفحه فرود وردپرس سایت شما

صفحه فرود وردپرس ،‌ برای هر وب سایت وردپرسی ، لازم است. این که آیا شما یک فروشگاه آنلاین دارید یا به دنبال مشترکان جدید برای خدمات آنلاین خود هستید ، این صفحه باید خدمات شما را جمع آوری کند و در نهایت خدمات شما را به فروش تبدیل نماید.

بدون شک می‌توان گفت که شما باید راه حل پایدار و مقیاس پذیر را پیدا کنید که به شما اجازه می‌دهد صفحه فرود وردپرس قانونی را به سادگی هرچه تمام تر ایجاد کنید.  در این  مقاله چند راه حل برای انجام این‌کار را معرفی خواهیم کرد.

گزینه یک#استفاده از افزونه های وردپرس

شاید شما در حال حاظر یک صفحه اصلی در سایت خود داشته  باشید و قصد دارید صفحات بیشتری را مانند آن ایجاد کنید. با استفاده از افزونه های وردپرس ، شما قادر خواهید بود به ساده ترین و سریع ترین روش های موجود برای ساخت صفحات ورود وب سایت خود ، اقداماتی را انجام دهید. به خصوص اگر شما در حال حاظر توانایی و دانش کدنویسی نداشته باشید. در این بخش از مقاله جا دارد افزونه وردپرس لازم و مهمی را معرفی کنم که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از صفحات و نوشته های سایت خود ،‌ یک نسخه همسان بسازید. این افزونه در حال حاظر بیش از ۲ میلیون نصب و فعال سازی شده است.

این رویکرد برای صاحبان وب سایت ها ، با اهمیت است که نیاز به مقیاس گیری ایجاد صفحه فرود وردپرس دارند و ممکن است این فرایند بدون صرف هزینه ای و یا در بعضی مواقع با هزینه کمی انجام می‌شود. در این بخش از مقاله ، مهم نیست که صفحات موجود شما طراحی شده باشد. بلکه پیشنهاد استفاده از افزونه هایی مثال Duplicate Post ، شما قادر خواهید بود به سرعت صفحات فرود خود را تولید کنید و فقط با ساختار و محتوای آن ها بازی کنید.

اگر تصمیم به استفاده از این رویکرد داشته باشید ، پس با برخی از محدودیت هایی که ممکن است شما را ناراحت کند مواجه خواهید شد. سرعت و راحتی تولید صفحات فرود با استفاده از این افزونه ،‌شما را تنها با استفاده از الگوی صفحه یا پست اصلی که از آن کپی کرده اید ،‌ تعیین می‌شود. این بدان معنی است که شما باید طرح اولیه یا طرح بندی میان تمام صفحات خود ، داشته باشید . یعنی این افزونه قادر به چیدن المانت ها و… نیست و فقط نسخه ای همسان از برگه یا نوشته تهیه می‌کند.

اگر این چیزی نیست که نمی‌توانید با آن راحت باشید ،‌ راه های دیگری نیز وجود دارد.

گزینه دوم#ادغام یک صفحه ساز

در سراسر جهان ، هزاران قالب وردپرس ، وجود دارد که سازندگان آن ها به عنوان طراح های ارشد آن شناخته می‌شوند. آنها قالب هایی با امکانات متعدد و زیادی ایجاد می‌کنند که افزونه هایی با قابلیت ایجاد صفحات در آن ، نصب می‌شوند تا شما بتوانید با کمک آن ،‌ یک رابط کاربری آسان برای استفاده کاربران خود ایجاد کنید و یا صفحات دیگر را سفارشی سازی کنید. این مورد ، می‌تواند مورد خوبی برای کسانی باشد که به دنبال روش موثر برای ایجاد صفحه فرود وردپرس هستند ، باشد.

اگر شما نمی‌خواهید صفحات جدید خود را همانند ساختار اصلی و موجود خود اضافه کنید ، یک صفحه ساز می‌تواند به کمک شما برسد. صفحه ساز ها  به توسعه دهنده ها کمک می‌کند ،تا طرح صفحه های فرود خود را دستکاری کنند تا نسبت به دیگران متفاوت تر به نظر برسند. جالب تر از همه این است که شما بدون کدنویسی ،‌قادر خواهید بود صفحاتی با جلوه های زیبا احداث و ایجاد کنید.

گزینه سوم#مشارکت یک توسعه دهنده وردپرس

هنگامی که شما متوجه به محدودیت های فنی در صفحه ساز های خود می‌شوید ، اینجاست که نیازمند یک توسعه دهنده وردپرس هستید. من می‌دانم آنچه که شما در حال فکر کردن به آن هستید این است که برای استخدام یک توسعه دهنده وردپرس باید هزینه ای را بپردازید . خب بله ، البته ،‌اما هنوز یک راه حل مقرون به صرفه ای است که شما ممکن است انتخاب کنید زیرا شما می‌توانید یکی را برای ساختن چند طرح مختلف صفحه فرود ایجاد کنید و سپس با یک افزونه رایگان ، از صفحات نسخه همسان بسازید.

امیدوارم طبق مراحلی که گفته شده ، صفحه فرود وردپرس زیبا ، با رابط کاربری خوب ایجاد کنید.

موفق باشید

افزونه های کاربردیوبلاگ

landing pageافزونه وردپرستوسعه دهنده وردپرسصفحه فرود وردپرسقالب وردپرس

سئومپمشاهده نوشته ها

از ابتدای سال 92 شروع کردیم مهارت ها و تخصص های که یاد گرفته ایم در قالب خدمات و مشاوره های تخصصی به شرکت های خصوصی و نوپا ارائه دادن، از آن زمان دوستان زیادی موفق به راه اندازی کسب و کارهای آنلاین شده اند ما همچنان در کنار شما هستیم تا یک کسب و کار موفق داشته باشند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.