Web Development Services

مراحل انجام پروژه

مسیری که در مراحل انجام پروژه توسط تیم فنی بعد از نظرات و بررسی نیاز های مشتری طی صحبت های تلفنی ؛ تیکتی و حضوری برای ایجاد یک وبسایت پویا موارد عنوان شده جهت بررسی قرار میگیرد و بعد از ارزیابی کامل جزییات اجرای پروژه و روند کار به صورت ترتیب به مشتریان عزیز اعلام خواهد شد

شروع تا پایان پروژه ( مراحل انجام پروژه )

1.ارائه نیازها و خدمات مورد نظر توسط مشتری

نظرات و نیاز های مشتری طی صحبت های تلفنی و حضوری برای ایجاد یک وبسایت پویا مورد بررسی قرار میگیرد و بعد از ارزیابی کامل به ترتیب انجام خواهد شد.

2.مشاوره در مورد قابلیت های وب سایت

با توجه به مذاکرات انجام شده بین ما و شما طی صحبت های تلفنی و حضوری امکانات مورد بررسی قرار گرفته و در مورد اجرا شدن آن راهنمایی و تصمیماتی گرفته خواهد شد .

3.طراحی قالب گرافیکی و اعمال نظر شما

بعد از مشاهده و بررسی بستۀ گرافیکیِ ارسال شده برایتان؛ در صورت وجود تغییرات، با ما درمیان گذارید تا اصلاحات قالب انجام شود و مجدد برای شما ارسال گردد.

4.عقد قرار داد

در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

5.پرداخت 50% هنگام عقد قرارداد

هنگام عقد قرار داد 50% مبلغ کل قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

6.کنترل کیفیت سرعت وب سایت

معیار سنجش بارگزاری وب سایت با سایت GTMetrix می باشد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می شود.

7.کنترل کیفیت کدها و استانداردها

کدهای وب سایت با HTML5 ، W3C ، Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می شود.

8.بارگزاری وبسایت به صورت خصوصی

وب سایت شما قبل از اینکه برای عموم قابل مشاهده باشد بررسی اولیه به صورت خصوصی – روی سرور نمایشی ما – بارگزاری خواهد شد تا شما مشاهده کرده و اصلاحات و تغییرات تکمیلی را اعلام کنید.

9.تسویه حساب، انتشار سایت و آغاز پشتیبانی زرد

بعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار عمومی پروژه، 50% مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.

10.جلسۀ آموزشی برای مدیریت وب سایت

نحوۀ مدیریت وب سایت و وارد کردن اطلاعات در سایت، طی جلسه ای آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد. جالب است بدانید این جلسه در قالب فایل ویدئو (صوتی و تصویری) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.

Effective Web Development Solutions

شرایط خدمات

در سفارشاتی که انجام می گیرد تعهدات در هر پروژه مطرح می گردد که مشتریان و سئومپ ؛ نسبت به آن تعهد می شوند. در این تعهدات یه سری شرایط عمومی وجود دارد که در ذیل به طور خلاصه معرفی می شوند.

 1. تامین محتوای وب سایت طراحی شده به عهده ی مشتری است.
 2. در سفارشات طراحی قالب وردپرس، آموزش کار با وردپرس بعهده ی سئو مپ نبوده و بابت آن در صورت نیاز هزینه ی جداگانه دریافت خواهد شود.
 3. در سفارشات طراحی سایت، آموزش کار با قسمت های مختلف وب سایت، بعهده ی سئو مپ است.
 4. پس از تحویل اولیه ی سفارشات به مشتریان، مشتری بایستی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و لیستی از ایرادات احتمالی مشاهده شده را از طریق صفحه ی پشتیبانی برای ما ارسال نماید.
 5. مشتریان گرامی می توانند تا قبل از اتمام طرح گرافیکی سایت، نظرات خود را پیرامون اعمال تغییرات در طرح و امکانات وب سایت مطرح کنند، اما بعد از آن – باتوجه به آغاز فاز پیاده سازی – هر گونه اعمال تغییرات شامل هزینه می باشد.
 6. در صورتی که به هر دلیلی، در هرگونه از فایلهای تحویل داده شده به مشتری، دست برده شود، سایت یا قالب وردپرس مذکور از پشتیبانی خارج خواهد شد .
 1.  پس از تحویل وب سایت یا قالب وردپرس طراحی شده، اعمال هرگونه تغییرات در وب سایت متضمن هزینه است.
 2.  مطابق با عرف حرفه ی طراحی سایت، نام و لینک متنی سئو مپ، در پایین پروژه های انجام شده درج می گردد، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایلی به درج لینک ندارید، لطفا حتما به ما اطلاع دهید تا هزینه ی مربوط به حق مولف را به هزینه های طراحی اضافه کنیم.
 3.  سایت ها، اسکریپت ها و قالب های وردپرس طراحی شده، فقط برای یک ( دومین / ساب دومین ) به مشتریان عزیز تحویل داده می شود. لذا در صورتی که قصد استفاده این کدها در بیش از یک دومین را دارید، لطفا حتما اطلاع دهید تا توافق قبلی انجام شده باشد.
 4.  سئو مپ پس از دریافت نیازهای مشتریان، قیمت انجام سفارش را خدمت آن ها اعلام می دارد. لذا در صورتی که بعد از آن مشتریان در لیست نیازهای خود تغییری ایجاد کنند، سئو مپ ممکن است بعد از بررسی های لازم، قیمت جدیدی به مشتری اعلام کند.
 5. طبق قوانین کاری، سئو مپ ۵۰ ٪ از هزینه کل پروژه را قبل شروع پروژه و مابقی را بعد از ارائه دموی وب سایت دریافت خواهد کرد.
Effective Web Development Solutions