طراحی قالب وردپرس

اگر وب سایت راه اندازی کرده اید یا می خواهید راه اندازی کنید داشتن یک قالب حرفه ای و اختصاصی از عوامل پیشرفت و دیده شدن سایت شما می باشد. تیم سئو مپ طبق کاربرد، نوع سایت، نظر و خواسته ی شما یک قالب کاملا اختصاصی به همراه امکانات مورد نظر با گرافیک جذاب و کاربر پسند برای شما طراحی می کند.

«سئومپ» قالب ایده آل سایت شما را به صورت کاملا بهینه، با سئوی کامل به همراه گرافیک جذاب طراحی و اجرا می کند. سئومپ در طراحی های خود از آخرین تکنولوژی های روز استفاده کرده و پشتیبانی کاملی از قالب طراحی شده خواهد داشت. استفاده از آخرین استاندارد های طراحی و برنامه نویسی وب سایت در کنار خلاقیت و نوآوری، همواره قالب و وب سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع خود متمایز خواهد کرد. پس اگر می خواهید سایت ایده آل و عالی اعم از شخصی, شرکتی و خدماتی به همراه تمامی امکانات مورد نظر داشته باشید یک قالب حرفه ای و تک می تواند شما را به ایده آل خود برساند. استفاده از استانداردها و تکنولوژی های روز دنیای وب و اینترنت به همراه خلاقیت و نوآوری در قالب های طراحی شده، سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع متمایز می کند.

1.طراحی و راه اندازی وب سایت در کمترین زمان ممکن

2.طراحی قالب متناسب با سلیقه و نیاز مشتری

3.پشتیبانی و رفع مشکلات اولیه سایت بدون دریافت هزینه اضافه!!

4.طراحی قالب وردپرس با سرعت لود و بارگذاری بالا و کدنویسی استاندارد

5.طراحی قالب وردپرس با در نظر گرفتن بحث امنیت سایت

6.ارائه آموزش های تصویری و ویدئویی جهت مدیریت سایت

7.ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از خدمات و پشتیبانی

8.طراحی رابط کاربری بسیار حرفه ای و خلاقیت و نوآوری در طراحی قالب

9.بهینه بودن قالب های طراحی شده از لحاظ سرعت و سئو

10.اضافه کردن بخشی به عنوان پنل تنظیمات اختصاصی به پیشخوان وردپرس جهت مدیریت ساده و در عین حال حرفه ای تر سایت

11.توانایی اجرای قالب های سنگین و پیچیده و آماده سازی تمامی خواسته های شما

12.سازگارسازی قالب با تمامی مرورگر ها در صورت درخواست مشتری

نکته قابل توجه در مورد سئومپ

در سئومپ ، طراحی قالب وردپرس، منطبق با آخرین استاندارد های جهانی وب و با رعایت تمامی اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و نیز طراحی واکنش گرا و هماهنگ با اندازه های مختلف صفحه نمایش از جمله مانیتور، تبلت و گوشی های موبایل و … صورت می گیرد.
اگر چه طراحی قالب وردپرس در نگاه اول امری ساده به نظر می رسد ، اما در واقع طراحی یک قالب وردپرس استاندارد و حرفه ای بسیار دشوار بوده و در پروسه طراحی قالب وردپرس باید به نکات کلیدی و اساسی دقت کرد تا یک قالب وردپرس حرفه ای خلق شود و رضایت مندی مشتریان را جلب کند.کیفیت بالا در طراحی های ما و جلب رضایت مشتریان تنها روش تبلیغات سئومپ بوده است، پس در این راه همیشه تلاش خواهیم کرد که نسبت به رقیبان خود برتری های محسوسی داشته باشیم و بتوانیم با تسلط کامل به دانش روز، شما را از انتخاب سئومپ به عنوان طراح قالب وردپرس خشنود سازیم و اطمینان می دهیم در کوتاه ترین زمان این امر مهم را به عینه تجربه کنید.