Web Development Services

بازاریابی شبکه های اجتماعی

این روزها نقل و نبات محفل اکثر دپارتمان های بازاریابی دیجیتال، توصیه به حضور در شبکه‌های اجتماعی است. به راستی چرا شبکه های اجتماعی جدیدترین ابزار برای ایجاد و حفظ محبوبیت برندتان در دنیای دیجیتال هستند؟

مدیریت شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی

این روزها نقل و نبات محفل اکثر دپارتمان های بازاریابی دیجیتال، توصیه به حضور در شبکه‌های اجتماعی است. به راستی چرا شبکه های اجتماعی جدیدترین ابزار برای ایجاد و حفظ محبوبیت برندتان در دنیای دیجیتال هستند؟بر اساس گزارش سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ سایت GWI، هر کاربر اینترنت به طور میانگین روزانه ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه از زمان خود را در شبکه ‌های اجتماعی سپری می کند که این عدد در مقایسه با سال ۲۰۱۲ که برابر با ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه بوده، رشد ۱۳ دقیقه‌ای داشته است.از نظر تقسیم بندی دموگرافیک، افراد جوان‌تر و با سطح درآمدی پایین‌تر بیشترین زمان را در این فضا سپری می‌کنند.در سراسر دنیا ۹۲درصد از افراد بزرگسال (بالای ۱۶ سال) حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری داشته و ۷۸ درصد آنها در یکی از شبکه ها فعالانه حضور دارند.بیشتر افراد از این ابزارها برای ارتباط با دوستان خود (۴۴ درصد) و سپس پر کردن اوقات فراغت و گذراندن زمان (۳۹ درصد) استفاده می کنند.شبکه های اجتماعی مکانی است که مخاطبانتان می توانند باور کنند پشت پرده کسب‌وکارتان آدم‌های واقعی حضور دارند، آدم‌هایی که دغدغه های آنها را می فهمند و نیازهایشان را می‌شناسند.آدم هایی که می خواهند با عکسی از صبحانه ی دورهمی و یا ابزار تبریک سال نو از این دریچه لذتشان را با مخاطبانشان به اشتراک بگذارند. اما بخاطر داشته باشید که هدف شما از حضور در شبکه های اجتماعی تنها سرگرمی و تفریح نیست!

برندهای مطرح دنیا با تولید محتوای مرتبط و مناسب، از این رسانه‌های سودمند برای حفظ محبوبیت خود بهره می‌برند.آیا می دانید لحن و ساختار محتوایی که در هر یک از شبکه های اجتماعی منتشر می شود باید چگونه باشد؟آیا می دانید محتوای تولیدی شما باید چه زمان و در چه جایی انتشار یابد؟ویژگی های افراد علاقمند به شناخت محصولات و خدمات شما چیست؟چه نوع محتواهایی می بایست در هر یک از شبکه های اجتماعی شما تولید و مدیریت شود که  قابلیت اشتراک گذاری بالایی داشته باشد؟و هزاران سوال دیگر…

 جواب دادن به همه این سوال ها کار سختی است. تجربه تیم سئومپ در تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی به شما این اطمینان را خواهد داد تا بدون اینکه برند شما توی ذوق بزند در شبکه های اجتماعی حضور فعال و ثمربخشی داشته باشید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ یکی از مهمترین ابزارها در بازاریابی دیجیتالی است. شما می توانید در فضایی بی واسطه و کاملا رایگان با تکنیک های خاص بازاریابی برای محصولات یا خدمات خود خریدار پیدا کنید، با مشتریان خود در ارتباط باشید، برندسازی کنید و یا برای وب سایت خود ترافیک ارسال کنید. شما می توانید با توجه به زمینه ی فعالیت خود بهترین استفاده را از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، آپارات ، تویتر ، تلگرام ، گوگل پلاس ، فیسبوک ، واتس اپ  و … بعمل بیاورید.

تبدیل فالوور به مشتری !

فراموش نکنیم که بازاریابی در شبکه های اجتماعی با جذب مخاطب برای این شبکه ها متفاوت است. جذب مخاطب بخشی از این فرآیند است اما کافی نیست. یک برنامه ی بازاریابی هنگامی موفق خواهد بود که بتواند از مخاطبان جذب شده در جهت اهداف سیستم استفاده کند .

مثلا آنها را تبدیل به مشتری کند، یا توسط دنبال کنندگان موجب انتشار بیش از پیش نام برند خود شود و شاید از دنبال کنندگان برای گرفتن بازخورد خدمات و محصولات استفاده شود. بازاریابی شبکه های اجتماعی یک از بهترین ابزارهای بازاریابی و برندینگ مستقیم و بی واسطه است.

جذب و افزایش مخاطب ارگانیک

ما با روش های کاملا قانونی و ارگانیک موجب افزایش فالوور و مخاطبان شما می شویم.

  • برای این کار  ۷ گام را طوری برایتان برنامه ریزی می کنیم که جای هیچ سوالی باقی نماند و از هیچ واقعه یا رسانه ای جا نمانید.

 ۷ اصل طلایی برای مدیریت شبکه های اجتماعی

 مرحله ۱: حصول اطمینان از قابلیت حل چالش ها توسط شبکه های اجتماعی

 مرحله ۲: شناسایی افراد پر تلاش سازمان که نقش بسزایی در تولید محتوا دارند

 مرحله ۳: تمرکز بر روی شبکه هایی که ارزش افزوده ای دارند

 مرحله ۴: ایجاد مطالب جذاب و متناسب

 مرحله ۵: شناسایی فرصت های تجاری از طریق شبکه های اجتماعی

 مرحله ۶: ایجاد تعامل و درگیر کردن مخاطب از طریق برگزاری کمپین های تبلیغاتی خلاقانه

 مرحله ۷: کمک به بهبود گسترش بازار و شناسایی مخاطب بالقوه

خدمات مرتبط با بازایابی شبکه های اجتماعی

  • مشاوره و تدوین استراتژی و نحوه ی فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • انتخاب شبکه های اجتماعی که بیشترین بازده را برای شما به همراه خواهند داشت
  • جذب ارگانیک فالوور یا دنبال کننده ی هدفمند
  • مدیریت هماهنگ تمامی کانال ها مطابق با اصول برندینگ
  • به روز رسانی و تولید محتوای با کیفیت
  • پاسخ دهی به کاربران و مدیریت نظرات
  • ارائه ی گزارش از روند فعالیت در پایان هر ماه

تولید محتوای تخصصی و جذاب

ما محتوایی جذاب و کاملا مرتبط با زمینه فعالیت شما تولید می کنیم. عکس ، فیلم ، اینفوگراف و محتوای متنی.

تاثیر بر فروش

با تدوین و اجرای صحیح برنامه بازاریابی در مدت کوتاهی تاثیر آن را بر فروش خود لمس خواهید کرد.