Email Marketing

بازاریابی ایمیلی و خبرنامه

«هزینه‌ی پایین، بازگشت سرمایه‌ی بالا»؛ این تمام آن چیزی‌ست که در مورد اهمیت ایمیل مارکتینگ می‌توانیم به آن اشاره کنیم. سئومپ با طراحی استراتژی، طراحی گرافیکی زیبا و جذاب، مخاطب‌شناسی و آنالیز کمپین، به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

بازاریابی پست الکترونیک فراهم کردن یک اتصال موثر با مخاطبان هدف خود است و به شما امکان می دهد بهترین بازگشت سرمایه گذاری تبلیغاتی را داشته باشید و رسیدن به مشتریان فعلی و بالقوه خود و همچنین نگه داشتن آنها در آخرین معاملات شرکت شما و اخبار به روز که در سایت خود قرار می دهید.همه ی بازاریابان، ایمیل مارکتینگ را در کسب و کار خود یک شاه کلید موفقیت می دانند به ویژه برای بازدهی سرمایه و روابط بلند مدت.کارشناسان سئومپ با بهترین  ابزار و استراتژی، ایمیل مارکتینگ را اجرا کرده و با پیگیری آن به دنبال بهینهه ترین تعامل و نتیجه بری از کسب و کار شما می باشند.تیم سئومپ با کامل ترین استراتژی ایمیل مارکتینگ از طراحی قالب وو گزارش و پیگیری از کسب و کار شما مراقبت می کند و باعث پیشرفت شما خواهد شد.

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

تیم سئومپ می تواند کسب و کار شما را با بهترین استراتژی ممکن برای جذب مخاطبان هدف و ایجاد امکانات و نیاز های اطلاعاتی، توسعه دهد.

کمپین های ایمیل مارکتینگ

تیم سئومپ آماده طراحی، ساخت و عرضه یک قالب ایمیل برای ارتباط با مخاطبان شماست لذا براحتی می توانید کمپین بازاریابی ایمیل خود را که منجر به افزایش فروش و سود بیشتر است مدیریت نمایید.

طراحی قالب ایمیل

طرح ها و راه حل های نوآورانه ایمیل مارکتینگ ما سازگار با استاندارد های سرور و بدون اسپم می باشد. طراحان حرفه ای سئومپ پیام تبلیغاتی را به صورت پویا طوری که مخاطبان شما با کسب و کارتان بیشتر آشنا شوند، طراحی و اجرا می کنند.

پیگیری و گزارش

شما گزارش کاملی از ارسال ایمیل با استفاده از کلمه کلیدی، تعداد کلیک ها، ورود به سایت و مدت ماندگاری در سایت دریافت خواهید کرد.