Web Design Services

ترجمه و توسعه قالب وردپرسی

یکی از خدمات و سرویس های سئو مپ از جمله ترجمه و سفارشی سازی قالب های اورجینال هست که تیم طراحی و برنامه نویسی سئومپ پذیرش سفارش فارسی سازی قالب وردپرس را انجام می دهد .

در حال حاضر قالب های وردپرس بیشماری در سطح فروشگاه های وردپرسی وجود دارند که بعضی از صاحبان وب سایت ها ممکن است تمایل داشته باشند تا از همان ها برای راه اندازی وب سایت خود استفاده نمایند. ولی همانطوری که می دانید این نوع از قالب های وردپرس برای اینکه بتوانیم آن را به زبان شیرین فارسی و به اصطلاحی راست چین سازی بکنیم تا با مطالب و محتوای سایت مان هماهنگی و سازگاری داشته باشند، نیازمند فارسی سازی و راست چین شدن می باشد . البته فارسی سازی قالب های وردپرس، بسته به شرایط و امکانات قالب مد نظر و امکانات آن دارد.

 

 

تکنیک سئو

کمپین ارسال ایمیل

محتوی هدفمند

 

قیمت فارسی سازی در قالب های وردپرس

همانطوری که بالا اشاره شد برای انجام خدمات تخصصی فارسی سازی، می بایستی امکانات قالب وردپرس مد نظر توسط تیم فنی و برنامه نویسی ما مورد بررسی قرار بگیرد. بهترین راه برای ارزیابی این است مشتری آدرس قالب مورد نظر رو از مارکت های قانونی وردپرس را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم بعد از بررسی قیمت مشخص و دقیقی را خدمت شما اعلام کنیم. در حال حاضری قیمت فارسی سازی قالب های وردپرس بین 50 هزار تومان و 200 هزار تومان می باشد.

تعهدات سئومپ در قبال ارائه خدمات تخصصی فارسی سازی قالب وردپرس

در سفارشات فارسی سازی قالب های وردپرس ، مطابق با خواسته ی مشتری تمام قسمت های مد نظر از قالب نمونه سایت به صورت ترجمه استاندارد انجام خواهد شد ، همچنین فونت ها و متون قالب کاملا با نسخه ی وردپرس زبقان شیرین فارسی سازگار شده و سپس در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. بعداز تحویل پوسته فارسی سازی شده سپس مشتری می تواند پوسته ی مربوطه را بررسی کرده و روی سایت خود نصب نمایید . در صورتی که با هرگونه ایرادی یا نیاز به اصلاحی در قالب مواجه شده موارد مورد نظر را از طریق قسمت پشتیبانی سئومپ  اعلام کند. سئومپ خود را موظف می داند تا در اسرع وقت نسبت به برطرف نمودن مشکلات یا موضوعات در خواستی مشتری موارد مربوطه اقدام کند.