درباره ما

ما در سئومپ به کار تیمی معتقدیم. پیشرفت سئومپ در گرو پیشرفت نیروها معنی می شود پس مصمم به رشد نیروها بوده و برای نیل به این هدف طبق یک برنامه‌ی منظم و زمان‌بندی شده کار میکنیم و خودمان را توسعه می دهیم. همیشه از همکارانی که به کار تیمی و فعالیت در محیطی پویا و قابل پیشرفت و یادگیری علاقمند هستند در زمینه تحریریه و نویسندگی استقبال میکنیم.

 

توانایی‌های فنی قابل یاد‌گیری هستند و تمرکز ما روی تشکیل تیم براساس توانایی‌های فردی است. پس اگر میتوانید در این شرایط کار کنید و علاقه به یادگیری در شما پایان ناپذیر است خوشحال می شویم در مجموعه ی تحریریه سئو مپ با ما همراه باشید.

سئو مپ حاصل تجربیات و تخصص های لازم در زمینه راه اندازی , طراحی , بهینه سازی و امنیت سایت های وردپرسی است که بصورت قالب های شخصی , اختصاصی , فروشگاهی و.. پیاده سازی شده اند. فعالیت سئو مپ در اوایل سال 2016 میلادی با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت گذاشت تا به پیشرفت سایت های ایرانی در زمینه سئو ، بهینه سازی و بخش مهم در مورد امنیت سایت های مدیریت محتوا کمک شایانی نماید.

سئو مپ از همان ابتدا با رویکردی نو در زمینه ارائه خدمات تخصصی توانست بسیاری از سایت های فروشگاهی و شخصی را پوشش دهی کند همچنین در بخش جذب نیروی متخصص و کارآمد نیز سرمایه گذاری شده لذا یک تیم منسجم و قوی در این زمینه دارد.این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان , به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری ارایه می دهیم. 

خانم مهندس یگانه

کارشناس و متخصص برنامه نویسی

خانم مهندس حبوطی

کارشناس و متخصص تولید محتوا

آقای مهندس فدایی

کارشناس و متخصص سئو و بهینه سازی

آقای مهندس رستمی

کارشناس و متخصص میزبانی

خانم مهندس خان اف

کارشناس تولید محتوا

خانم مهندس صفرزاده

کارشناس تولید محتوا

آقای مهندس رجبلو

کارشناس سیستم های مدیریت محتوا

هدف ما

اگر به یک سرویس خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در کسب و کار خود بصورت منحصر به فرد با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود. با ما همراه باشید تا حرفه ای بودن به معنای واقعی را در کسب و کار خود تجربه نمایید.